-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

До кінця століття в Африці вимре половина видів тварин

Експерти ООН опублікували доповідь, згідно з якою біологічне різноманіття в світі істотно скоротиться вже до 2050 року, повідомляє «Кореспондент». У доповіді висвітлюються загрози екосистемам таких регіонів, як Європа, Північна і Південна Америки, Африка, Центральна Азія та Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Головна проблема для біорізноманіття – зміна клімату.

У Південно-Східній Азії до 2050 року зникне до 90% коралів, навіть якщо вдасться уповільнити глобальне потепління. До 2048 року в регіоні не залишиться рибних ресурсів, якщо промисловий вилов продовжиться в такому ж темпі.

До 2100 року, на думку експертів, в Африці можуть зникнути більше половини видів птахів і тварин. Висихання африканських озер призведе також до зникнення багатьох видів рослин. Ситуація погіршиться у зв'язку зі зростанням населення континенту, яке до 2050 року збільшиться з 1,25 мільярда до 2,5 мільярда чоловік.

Вчені відзначають, що з часу відкриття Америки різноманітність видів у регіоні скоротилася на 31%. До 2050 року ця цифра сягне 40%. Зникнення багатьох біологічних видів відіб'ється на корінних народах. Більше 60% мов і культур Америки загрожує вимирання.

Торік близько 124 мільйонів людей у 51 країні мали гострий дефіцит продовольства. Це на 11 мільйонів більше, ніж у попередньому році. Люди страждають від голоду через збройні конфлікти, дефіцит продовольства та стихійні лиха.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.