20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 79%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.13   EUR 30.83
Увійти

До складу Всеукраїнської асоціації ЦНАПів приєднався найкращий ЦНАП – Кам’янський

Команда Всеукраїнської асоціації ЦНАПів розширилася. До неї вперше приєднався Центр надання адмінпослуг Дніпропетровщини – Кам’янський. Обидві сторони підписали меморандум про партнерство.
«Це справді історична подія. ЦНАП Кам’янського – інноваційний не тільки у Дніпропетровській області, а й в усій Україні. Проекти, які започатковані тут, унікальні. Вони довели свою актуальність і мають тиражуватися на всю країну. Сподіваємося, партнерство із Всеукраїнською асоціацією ЦНАПів цьому сприятиме», – наголосила Олена Лічманенко. 
Укладання меморандуму передбачає поліпшення якості сервісів, обмін досвідом, залучення кращих міжнародних практик, підвищення кваліфікації персоналу, участь у реформуванні системи надання адмінпослуг. 
«Здобутки Кам’янського ЦНАПу відомі на всю Україну. Недарма його нещодавно відзначили на національному рівні. Партнерська угода – ще один крок до подальшого розвитку. Сподіваємося на плідну співпрацю і з іншими ЦНАПами Дніпропетровщини», – зауважив директор Всеукраїнської асоціації ЦНАПів Андрій Дергун. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.