23°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 68%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.48   EUR 30.88
Увійти

Доля «наливайок» у Кам’янському

4 квітня у міськраді Кам’янського відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Його очолив заступник міського голови Олег Морохов. Про це повідомляє прес – служба міської ради.

Засідання розпочалося з обговорення питання щодо порушення правил торгівлі алкоголем та тютюновими виробами у місті деякими підприємцями. За дані правопорушення правоохоронцями було складено 128 протоколів відповідно до ст. 156 КК України про адміністративне правопорушення. Такі дані оголосив начальник сектору патрульної поліції Кам'янського Андрій Пінчук. Також він зазначив, що штрафи, які накладені рішенням суду на підприємців за порушення, часто ігноруються.

Олег Морохов зауважив, що для ефективної боротьби з даною проблемою необхідно скоординувати дії поліції, судів, виконавчих служб міста та влади.

Слід зазначити, що протягом 2 років виконком прийняв рішення демонтувати 141 тимчасову споруду. З них вже демонтовано 71, ще 70 підлягають знесенню.

Окрім цього, члени засідання обговорили проекти регулярних актів «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у місті Кам`янське» та «Про затвердження Порядку надання адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна у місті».

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.