Кам’янське

USD 26.43   EUR 29.48
Новини 24

Допоможіть врятувати дитину!

Закликаємо всіх небайдужих допомогти дворічній кам'янчанці Златі Міхлік, яка потребує серйозного лікування.

Злата народилася абсолютно здоровою, без патологій і відхилень. Ніщо не віщувало біди, поки дитина не перенесла вірусне захворювання. Після недуги у дівчинки почав зростати рівень ацетону та цукру в крові. Дитину обстежили в Києві, Дніпрі, Харкові. Було поставлено діагноз «цукровий діабет» і призначено інсулінотерапію.

Разом з цим було проведено обстеження в Німеччині, яке дало негативний висновок. Цукровий діабет не виявлено, не знайдено і жодної патогенної або можливо патогенної мутації, пов'язаної з даним захворюванням. При обстеженні в нефрології знайшли вірус, який живе в організмі дитини та постійно з’їдає її імунну систему, руйнує клітини, відповідальні за роботу і вироблення гормонів. В Україні лікарі не в змозі допомогти розібратися та призначити необхідне лікування.

Батьки  змушені звернутися по допомогу до всіх небайдужих людей, адже самі більше не в силах допомогти доньці. Багато коштів було витрачено на обстеження в Україні та Німеччині (більше 60 тисяч гривень), і можливості рідних на цьому закінчилися. І рівень української медицини також.

Наразі Злата отримує на день 5 уколів інсуліну, від якого їй не стає краще. Дитину чекають на обстеження і подальше лікування лікарі з ізраїльської клініки «Рамбам». Необхідна сума становить 5 тисяч євро.

Батьки дуже сподіваються на допомогу небайдужих людей, які допоможуть зібрати кошти, аби встановити дитині діагноз та дізнатися, якої допомоги вона потребує.

Номер картки – 5168757347575880, Міхлік Ілона Олександрівна.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.