-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.28   EUR 31.03
Новини 24

Експерт спрогнозував, що буде з курсом долара в Україні

Найближчим часом чинники для української валюти будуть сприятливими, вважає фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital. За словами експерта, динаміка курсу збережеться до кінця березня, повідомляє УНІАН.

У березні збережуться сприятливі фактори для зміцнення гривні. Раніше вона впала під впливом сезонних факторів.

«Гривня зміцнюється вже близько півтора місяця. Ми повинні розуміти, що раніше вона сильно впала під впливом сезонних факторів. Курс був перекошений, а зараз повертається до нормальних показників», – розповів фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса.

За його словами, у першу чергу на падіння гривні вплинула купівля нерезидентами державних цінних паперів і облігацій внутрішньої державної позики на суму близько $300, це призвело до того, що гривня значно зміцнилася. Також Фурса заспокоїв, що святкові вихідні у березні ніяк не позначаться на курсі долара до гривні, а динаміка курсу збережеться до кінця березня. «Вихідні ніяк не вплинуть на динаміку, і ми знаємо, що весна – це сезон посилення гривні, тому що починається посівна. Найближчим часом чинники для української валюти сприятливі», – зазначив економіст.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.