-1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.03   EUR 32.08
Новини 24

Електронна карта школяра

Перша в Україні електронна школа відкрита у Кам’янському. У гімназії № 11 впроваджено унікальну інноваційну систему контролю за навчанням у школах під назвою «Прозора школа». Суть системи в тому, що кожна дитина має персональну електронну карту, якою фіксується її прихід та вихід зі школи, присутність на уроках, успішність. Також за допомогою картки дитина може розраховуватись в їдальні, сплачувати за гуртки та секції. Всі дії учня за допомогою картки шляхом Інтернету передаються до шкільного журналу, в особистий кабінет дитини, а також батькам. Міський голова Андрій Білоусов, який урочисто перерізав стрічку зауважує, що аналогічна система протягом 2-3 років буде впроваджена в усіх закладах середньої освіти міста.

З нагоди визначної події Андрій Білоусов отримав від адміністрації гімназії свою персональну картку та разом з іншими гостями був посвячений у почесні гімназисти.

Директор 11 гімназії Наталія Ревва зауважує – приймати нове не завжди проста справа, проте, електронна система «Прозора школа» дійсно полегшила роботу педагогам і зокрема керівнику закладу. Кожен вчитель має планшет – всього їх в закладі 42, завдяки яким набагато легше вести облік учнів та їх успішності у навчанні.

 

Останнє редагування Четвер, 23 лютого 2017 16:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.