10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.23   EUR 32.53
Новини 24

ЄС - вибір молодого покоління України

26 січня у Кам’янському відбулося засідання дискусійного клубу в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України». Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

У ході засідання обговорювалися питання: «Чи створить Європа нові робочі місця для молоді в Кам’янському?», «Які професії будуть актуальними у Кам’янському в 2020 році?», «Де найлегше реалізувати себе випускнику: на держслужбі, у бізнесі чи в громадському секторі?», «Перше робоче місце».

В обговоренні питань взяли участь члени Молодіжної ради, студенти вищих навчальних закладів, учні професійно-технічних навчальних закладів та шкіл міста – загалом 60 осіб. Спікерами були представник громадської організації «Фундація «Відкрите суспільство»» Марія Симонова, директор комунального закладу «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Сергій Кривогуз, депутат Кам’янської міської ради Юлія Полівода та Координатор Центру Європейської інформації при обласній науковій універсальній бібліотеці Наталія Гордійчук.

На думку учасників засідання дискусійного клубу, інформація, яка обговорювалась, була корисною та цікавою. Як наголошують у департаменті, дані проекти є новим кроком у підвищенні обізнаності молоді міста, стосовно процесів євроінтеграції.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.