-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 30.93
Новини 24

Фестиваль литовсько-української музики проходить у Кам’янському

У Кам’янському триває III фестиваль литовсько-української музики, засновниками якого є Школа мистецтв та громада литовців міста. Фестиваль проходить за підтримки Почесного консульства Литовської республіки у місті Дніпрі.

Як повідомляють у прес-службі міської ради, метою заходу є популяризація надбань литовської та української національних культур, виявлення талановитих і творчо обдарованих юних виконавців, підтримка та розвиток родинної творчості для формування позитивних життєвих цінностей.

Фестиваль стартував ще у листопаді з фортепіанного конкурсу «Литовська осінь у Кам’янському» та концерту-лекції «Мистецтво Литви в музичних творах». У рамках заходу вже пройшли вечір поезії і музики Литви та України «Ми знайшли скрипковий ключ» у центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка, виставка учнів художньої школи імені І.Г.Першудчева, відкритий конкурс родинних ансамблів «Родинна акварель» у Школі мистецтв.

Гала-концерт фестивалю відбудеться 2 лютого о 16.00 у приміщенні музею ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат». На захід запрошуються усі охочі.

Останнє редагування Вівторок, 09 січня 2018 11:05

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.