Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.68
Новини 24

Фільм із кам’янським актором може отримати міжнародну нагороду

Український фентезі-фільм «Сторожова застава» Юрія Ковальова представить Україну на фестивалі FICCI BAF Awards в Індії. Стрічку номінували на премію за найкращі візуальні ефекти, повідомляє «Gazeta.ua».

Фільм зняли за книжкою Володимира Рутківського. Шестикласник Вітя через портал часу потрапляє із сучасності в 1120 рік. Давньоруський богатир Ілько Муровець (Ілля Муромець) вважає, що це його зниклий племінник. Хлопець допомагає боронити сторожову заставу русичів від загарбників зі сходу. Вітя вчиться стріляти з лука, володіти мечем, звертається по допомогу до давніх слов'янських божеств – Перуна й Велеса, за сюжетом.

Спецефекти до картини створила київська компанія Postmodern. Вона вже отримувала нагороду FICCI BAF Awards в 2014 році за візуальні ефекти до драматичного міні-серіалу «Метелики» Віталія Воробйова.

Вручення нагород відбудеться 5 березня в Мумбаї. Окрім «Сторожової застави», на перемогу у цій номінації претендують американські картини «Той, що біжить по лезу 2049», «Пригоди Паддінгтона-2», «Вартові Галактики-2» та індійський фільм «Бахубалі-2: закінчення».

Премія FICCI BAF Awards була заснована в Індії 2004 року. Її отримують найкращі професіонали у створенні візуальних ефектів та анімації.

Нагадаємо, що роль Ілька Муровця у фільмі зіграв актор Кам'янського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки, Заслужений артист України Олег Волощенко.

Останнє редагування П'ятниця, 02 березня 2018 16:04

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.