13°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 81%

Вітер: 6.44 km/h

USD 28.13   EUR 33.08
Увійти

Гайда на чемпіонат!

16 липня Аква-клуб «Арена-Дніпро» планує проведення відкритого чемпіонату з марафонського плавання за участю плавців-професіоналів та шанувальників проекту «Форсування Дніпра 2016. Вогонь Прометея», що присвячений 73-й річниці бойових дій на  Дніпрі у 1943 році, на честь XXXI Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро та на честь Дня металурга.

З проханням  надати допомогу  у підготовчих роботах і організаційних моментах  організатори заходу «Арена-Дніпро» звернулася до міської влади. 12 липня за дорученням міського голови Андрія Білоусова його заступник Олександр Масленков зібрав робочу нараду, у  ході якої сторони погодили деталі запливу, а також  детально розглянули  план проведення заходу. У нараді взяли участь заступник міського голови Тетяна Завгородня, директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко, директор департаменту охорони здоров'я та соціальної політики міської ради Юлія Манаєнкова, представники правоохоронних органів та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, при проведенні запливу буде забезпечено охорону громадського порядку, плавців супроводжуватиме екіпаж рятувальників ДСНС та медики. Крім того, на час проведення запливу у місці проведення змагань з 10:00 до 13:00 буде тимчасово обмежено навігацію вантажного флоту і маломірних суден.

Реєстрація учасників буде  проходити з 8:00 до 9:00. Стартує заплив о 10:00 з міського пляжу  по  вулиці Набережній, що поряд зі стадіоном «Буревісник», а далі - за маршрутом: перетин фарватеру – пляж «Кривець» і зворотний шлях  - до точки старту. Орієнтовна дистанція запливу – від 500 метрів до 2 кілометрів. Очікується , що у запливі братимуть участь близько 50 учасників з різних міст України. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи з  Маріуполя також стануть учасниками запливу, тільки за спрощеним маршрутом та під керівництвом чемпіонки Європи з марафонського плавання Ольги Бересневої.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.