-5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 35.40 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Газова проблема у Кам’янському

10 квітня відбулося позачергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання про відключення від газопостачання будинку №34 по вул. Освітня (колишня Харитонова).

У будинку вже 6 добу відсутнє газопостачання. Працівники міського управління ПАТ «Дніпропетровськгаз» відключили його через блокування мешканцями встановлення загальнобудинкового газового лічильника. На засіданні комісії, яке очолив заступник міського голови Олег Морохов, обговорювали шляхи вирішення цього питання.

Як заявив начальник Кам`янського управління по експлуатації газового господарства по постачанню та газифікації відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» Григорій Макух, газопостачання мешканцям будинку буде відновлено у разі їх згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника. За його словами, мешканці можуть офіційно відмовитись від встановлення загальнобудинкового вузла обліку, але тоді  розрахунки за спожитий газ будуть проводитися за граничними нормами споживання, які в середньому в 2,5 рази більші від нині діючих.

Депутат  міської ради Андрій Іванченко запропонував оптимізувати граничні норми споживання газу у будинках, де вже встановлені лічильники, а також внести зміни до інвестиційної програми, згідно з якими мешканці за власні кошти придбають газові лічильники, а ПАТ «Дніпропетровськгаз» безкоштовно їх встановить.

Пропозицію депутата підтримали й інші члени комісії. До кінця поточного тижня заступнику міського голови Олександру Масленкову доручено провести робочу нараду з  керівництвом міського управління  ПАТ  «Дніпропетровськгаз», департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради та адміністрацій районів  міста  для  прийняття подальших рішень щодо встановлення лічильників газу.

До вирішення питання біля будинку буде розгорнуто намет з водою та їжею. Цілодобове чергування у наметі організує міське управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Охороняти громадський порядок біля будинку на вулиці Освітній будуть працівники поліції.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.