-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

Google офіційно перестала бути «корпорацією добра»

Із 2000 року в кодексі працівників корпорації Google один із пунктів звучить «Не будь злом» (Don’t be evil). Саме через такий девіз компанію називають «корпорацією добра». Проте пошуковий гігант нещодавно втратив це звання через те, що фраза зникла із кодексу.

Співробітники видання «Gizmodo» перевірили кодекс працівників Google і з'ясували, що компанія прибрала звідти фразу «Don't be evil» («Не будь злом»), присутню там майже 18 років. Це сталося в період із кінця квітня, тобто зовсім нещодавно. Все це означає, що американська Google більше офіційно не може іменуватися «корпорацією добра», адже тепер ніякого зв'язку з такою назвою більше немає.

Сама компанія ніяк не коментує таку інформацію, але у журналістів вже є думка щодо цієї ситуації. Американські ЗМІ впевнені, що керівництво Google вирішило прибрати цю фразу з кодексу через масове невдоволення своїх співробітників, які засуджують допомогу «пошукового гіганта» Пентагону та іншим військовим відомствам США. Вони вважають, що допомагати військовим – неправильно, бо це не призведе ні до чого хорошого.

Працівники Google, які звинувачують компанію в створенні військових технологій, часто посилалися на фразу «Don't be evil» у кодексі, тим самим аргументуючи свою відмову працювати над тими чи іншими проектами. Тепер у них не буде змоги посилатися на цей аргумент.

Джерело: «24 канал»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.