23°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 68%

Вітер: 6.44 km/h

USD 26.33   EUR 30.88
Увійти

Городян запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Енергія майбутнього»

У 2017 році Україна стане почесним учасником Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017», яка проходитиме у столиці Казахстану Астані з 10 червня по 10 вересня. Основна тема виставки – «Енергія майбутнього». Долучитися до заходу запрошуються керівники організацій та підприємств Кам`янського.

«ЕКСПО-2017» – це унікальна можливість позиціонування державою національного бізнесу. Участь у ній надасть можливість ознайомитися з передовими всесвітніми досягненнями, поспілкуватися та провести переговори з конкретними партнерами, інтегруватися до міжнародного ринку, залучити інвестиції тощо.

Під час виставки Україна буде презентувати найкращі законодавчі напрацювання, сучасне обладнання та матеріали у сфері енергоефективності та всіх напрямах відновлюваної енергетики: сонячній, вітровій, гідроенергетиці, вирощуванні енергетичних культур, виробництві теплової та електричної енергії з відходів сільського господарства тощо.

Детальну інформацію про умови участі у виставці  можна отримати на спеціалізованому профільному сайті розпорядника www.expo2017ukraine.com.ua.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.