-5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 20.92 km/h

USD 28.03   EUR 31.93
Новини 24

Грандіозна перевірка на спиртових заводах України

Розпочато масштабний наступ на тіньовий ринок спирту, пише Сергій Білан, заступник голови Державної фіскальної служби України на своїй сторінці  у Фейсбук. Обшуки тривають на  41 спиртових заводах, задіяно 430 працівників податкової міліції.

Спецоперація, яку податкова міліція проводить під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури, спрямована на припинення протиправної діяльності у сфері незаконного виробництва та реалізації підакцизної продукції. 
«Лівий» спирт виготовляється з необлікованої сировини, продається за готівку. Існування такого тіньового ринку у спиртовій галузі призводить до мільярдних втрат державного бюджету та несе серйозні ризики для здоров'я населення через неякісну продукцію, яку з нього виготовляють. 

1 коментар

  • Лариса
    Лариса Четвер, 17 серпня 2017, 11:41 Коментувати

    Наполегливо пропоную відповідним органам перевірити спиртовий цех в місті Узин Білоцерківського району щодо наявності обладнання для очищення викидів у землю та повітря, адже недотримання цим цехом норм щодо допустимого рівня забруднення землі, води і повітря призводить до екологічної катастрофи у місті і навколишніх населених пунктах, спричиняє перевищення рівня смертності людей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.