29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 6.44 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Грандіозна перевірка на спиртових заводах України

Розпочато масштабний наступ на тіньовий ринок спирту, пише Сергій Білан, заступник голови Державної фіскальної служби України на своїй сторінці  у Фейсбук. Обшуки тривають на  41 спиртових заводах, задіяно 430 працівників податкової міліції.

Спецоперація, яку податкова міліція проводить під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури, спрямована на припинення протиправної діяльності у сфері незаконного виробництва та реалізації підакцизної продукції. 
«Лівий» спирт виготовляється з необлікованої сировини, продається за готівку. Існування такого тіньового ринку у спиртовій галузі призводить до мільярдних втрат державного бюджету та несе серйозні ризики для здоров'я населення через неякісну продукцію, яку з нього виготовляють. 

1 коментар

  • Лариса
    Лариса Четвер, 17 серпня 2017, 11:41 Коментувати

    Наполегливо пропоную відповідним органам перевірити спиртовий цех в місті Узин Білоцерківського району щодо наявності обладнання для очищення викидів у землю та повітря, адже недотримання цим цехом норм щодо допустимого рівня забруднення землі, води і повітря призводить до екологічної катастрофи у місті і навколишніх населених пунктах, спричиняє перевищення рівня смертності людей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.