3°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 55%

Вітер: 28.97 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

Громадські слухання у Карнаухівці. Чи будувати у селищі елеватор?

Компанія «Нібулон»  місцем будівництва нового елеватору обрала Дніпропетровську область, а саме селище Карнаухівка. Міська влада запропонувала прийняти відповідальне рішення, що до цього, спільно з громадою селища. 

Розповісти про перспективи нового будівництва, на зустріч приїхав генеральний директор фірми «Нібулон», Олексій Вадатурський. Він відповів на хвилюючі карнаухівців питання та ознайомив мешканців з особливостями роботи підприємства: «Як аграрна компанія, ми обробляємо 82 тис. га землі, побудували 30 підприємств та більш ніж 60 одиниць флоту. Транспортуємо   Дніпром та Південним Бугом більше 2 млн. тонн зерна».

фото: газета

Влітку 2018 р. «Нібулон» планує відкрити 2 підприємства на Дніпропетровщині.

фото: газета

Якщо згода на побудову буде, то громада отримає нові робочі місця, покращення інфраструктури села, надходження додаткового фінансування до міського бюджету.

Найбільше жителі селища занепокоєні можливим руйнуванням доріг та прилеглих будинків, адже вулицею курсуватимуть великі вантажівки. Гендиректор запевнив, що в цьому питанні можна знайти компроміс. 100% переконати селян не вдалося, проте вони обіцяли ще раз усе зважити. 

фото: газета "Собитие"

 

Останнє редагування П'ятниця, 28 липня 2017 11:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.