20°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 50%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.68
Новини 24

Гумове покриття доріг

На «проблемний» залізничний переїзд по вулиці Дніпропетровській чекає комплекс робіт, який передбачає укладання нового гумокордового покриття. Основні питання, пов'язані з майбутніми роботами, обговорювали сьогодні, 31 березня, на об'єкті під час виїзної наради Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова.

За словами міського голови, асфальтне покриття, яке укладається поруч із такими залізничними переїздами, довго не тримається і дуже швидко руйнується, тому їх необхідно обладнати спеціальним гумокордовим покриттям.

«Утримання переїздів перебуває в межах зони відповідальності залізниці. Тому ми звернулися до Придніпровської залізниці та домовилися про те, що всередині квітня тут на добу буде закрито рух, і протягом цього часу даний переїзд обладнають гумокордовим покриттям, термін служби якого – більше 10 років. Усі роботи будуть виконуватися за рахунок коштів залізниці. Таким чином, автомобілісти зможуть спокійно переїжджати цю ділянку дороги, не відчуваючи жодних незручностей. Крім того, сама вулиця Дніпропетровська стоїть у нас цього року в плані на проведення ремонту дорожнього полотна, і ми повністю приведемо її до ладу: заасфальтуємо та нанесемо розмітку. Ця вулиця є частиною траси на Київ, і за її станом складається перше враження про все наше місто», - сказав міський голова.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.