-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.83
Новини 24

Хакерська атака у Facebook

З 15 грудня у всесвітньовідомій соціальній мережі була помічена епідемія нового вірусу. Цей заражений файл, який можна переслати, використовуючи особисті повідомлення. Варто відзначити його головну рису - маскування під цікаве відео. Дану інформацію опублікували на сайті «Кореспондент».

Щоб успішно поширити вірус, хакери організували розсилку повідомлень, а після того, як комп'ютер буде заражений, він почне автоматично розсилати аналогічний потік повідомлень людям, які знаходяться в списку друзів «жертви» на Facebook. Так, чимало користувачів мережі отримали повідомлення подібного роду і почали активно повідомляти про те, що вони піддалися атаці.

Процес поширення відбувається наступним чином: користувач отримує повідомлення в особисті повідомлення, в якому знаходиться посилання на певний файл, а він, у свою чергу, замаскований під відеозапис video_1459 (цифри можуть бути різними). Після того, як людина вирішує перейти за посиланням відбувається розсилка іншим людям. В подальшому це дає можливість зловмисникам проникнути в комп'ютер людини і використовувати його в своїх цілях. Цікаво, що після того, як персональний комп'ютер заразили, він може не подати жодного виду, що в системі відбувся збій, працюючи в нормальному режимі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.