11°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 82%

Вітер: 6.44 km/h

USD 28.13   EUR 32.63
Новини 24

Хресний Хід у Кам’янському на честь свята та слави Покрова Божої Матері

З благословення Його Високопреосвященства, архієпископа Кам'янського і Царичанського Володимира, за підтримки та організації Благодійного Фонду Сергія Касьянова, 21 вересня 2017 року у Храмі Святителя Луки м. Камянське проводитиметься Хресний Хід на честь свята та слави Покрова Божої Матері зі святинею: іконою Покрова Божої Матері з часткою «Ризи Богородиці».

Ікона "Покров Пресвятої Богородиці", її заступництво перед Богом цінуються людьми у всі часи, адже Богородиця вважається заступницею і захисницею людей. У наш час люди просять її про вдале заміжжя, захист від утисків на роботі та службі, про зцілення хвороб, про мир у родині.

Одним із стратегічних пріоритетів діяльності Сергія Касьянова є підтримка ініціатив територіальних громад в напрямку духовного відродження, збереження і розвитку культурних та православних традицій, історично сформованих на Дніпропетровщині. Тільки за останній рік Благодійним Фондом на території Дніпропетроаської області було встановлені Поклонні хрести, щомісячно проводяться благодійні обіди для прихожан, надається допомога у забезпеченні потребуючих продуктовими наборами.

Всі бажаючі матимуть можливість доторкнутися до святині  в день святкування Різдва Пресвятої Богородиці - 21 вересня в Храмі Святителя Луки(який розташований на території міської лікарні №7 м. Кам′янське).

Останнє редагування Середа, 13 вересня 2017 16:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.