18°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 54%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

Хто ти, за групою крові?

0 (I) «Мисливець» (40 до 50% людства)

Найдавніша і найбільш поширена, з'явилася 40 000 років тому. Предки вели спосіб життя мисливців і збирачів. Брали те, що давала їм природа сьогодні, і не дбали про майбутнє. Захищаючи свої інтереси, здатні були зруйнувати будь-якого незалежно від того, хто він - друг чи ворог. Імунна система сильна і стійка.

Якості характеру

Ці люди володіють сильним характером. Вони рішучі і впевнені у собі. Їх девіз: «Боротися і шукати, знайти і не здаватися». Надмірно рухливі, неврівноважені і збудливі. Болісно переносять будь-яку, навіть саму справедливу критику. Хочуть, щоб оточуючі розуміли їх з півслова і миттєво виконували їх розпорядження.

 

А (II) «Хлібороб» (30 - 40% людства)

Породжена першими вимушеними міграціями населення, вона з'явилася тоді, коли виникла необхідність перейти на харчування продуктами землеробства і відповідно змінити спосіб життя. З'явилася між 25 000 і 15 000 років до н.е. Від кожного індивіда потрібно вміння ладити, уживатися, співпрацювати з іншими, в рамках густонаселеної громади.

Якості характеру

Дуже товариські, легко адаптуються в будь-якій ситуації, тому такі події, як зміна місця проживання або роботи, не є для них стресовими. Але іноді виявляють упертість і нездатність розслабитися. Дуже вразливі, важко переносять образи і засмучення.

 

В (III) «Кочівник»  (10 - 20% людства)

З'явилася внаслідок злиття популяцій та адаптації до нових кліматичних умов більше 10 000 років тому. У ній представлено прагнення природи встановити баланс між посиленою розумовою діяльністю і запитами імунної системи.

Якості характеру

Вони відкриті і оптимістичні. Комфорт їх не приваблює, а все звичне і буденне навіює нудьгу. Їх тягне до пригод, а тому вони ніколи не пропустять нагоди щось змінити в своєму житті. Аскети по натурі. Воліють ні від кого не залежати. Не терплять несправедливого ставлення до себе: якщо начальник накричить, то негайно підуть з роботи.

 

АВ (IV) «Загадка» (5% людства)

З'явилася несподівано приблизно тисячу років тому не в результаті пристосування до мінливих умов проживання, як інші групи крові, а в результаті змішування індоєвропейців і монголоїдів.

Якості характеру

Люди цього типу люблять похвалитися тим, що кров групи АВ була в Ісуса Христа. Доказом, мовляв, служить аналіз крові, виявленої на Туринської Плащаниці. Чи так це - ще не доведено. Але, у всякому разі, люди з четвертою групою крові зустрічаються досить рідко. Вони відрізняються м'яким і лагідним характером. Завжди готові вислухати і зрозуміти інших. Їх можна назвати натхненими натурами і багатогранними особистостями.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.