-5°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 95%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

«Хвиля» - це ГО чи КП? Чи вся справа в будівлях?

Розмови навколо подальшої долі громадської організації “Кам’янська хвиля” не вщухають ще з минулого року. Справа, щодо зміни власників, переросла у справжній конфлікт інтересів між попереднім та нинішнім керівництвом. В хід пішли взаємні обвинувачення у зловживанні службовим положенням. До вирішення питання підключилася і міська влада на чолі з мером Андрієм Білоусовим.

Історія «Кам’янської хвилі» бере свій початок ще з 60-х роках минулого століття. На сьогодні, це єдина ГО такого типу в регіоні. Конфлікт, за словами заступника голови ГО «Кам’янська хвиля», розпочався з моменту звільнення з посади та подальшого виключення зі спільноти колишнього голови.  

Другою серйозною проблемою став перехід від статусу громадської організації до комунального підприємства. Олександр Дейнека впевнений, що ні до чого хорошого це не призведе: «Наразі більшість човнярів - пенсіонери. Щомісячний членський збір, куди також входить зберігання човна, складає 70 гривень. Якщо «Хвиля» стане комунальним підприємством, то збір підвищиться разів у 5. Це призведе до того, що люди покинуть своє майно, або перенесуть його до гаражів, а КП за кілька місяців взагалі збанкрутує».

Іншу сторону конфлікту представляв депутат міської ради Григорій Самойленко. Він стверджує, що основна причина конфлікту – недотримання екологічних норм на човновій станіції. «Тут є сауни, басейни, кухня у кожному будиночку, туалет та душ. Все це стікає на пляж, де купаються наші діти».

Урегулювати конфлікт прибуло керівництво міської ради – мер міста Андрій Білоусов та його заступник Олександр Шпаляренко. Діалог між сторонами конфлікту вийшов доволі напруженим.

Очільник міста доручив Олександру Шпаляренко розібратися з даним питанням. За чотири тижні члени комісій мають дійти необхідних висновків.

Андрій Білоусов наголосив на тому, що питання вирішуватимуть у законодавчому полі.

Зараз усі чекають наступної зустрічі з представниками міської влади і остаточного вирішення проблеми. Попередньо зустріч із членами спільноти призначена на початок листопада.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.