-5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 20.92 km/h

USD 28.03   EUR 31.93
Новини 24

I love Кам’янське

Таку назву має міський конкурс, що стартував у нашому місті з 4 вересня. В його основі ідея створення арт-об’єктів, які могли б стати визначними пам’ятками і презентувати наше місто для гостей. Конкурс проводиться громадською організацією «Сила громади»,  за підтримки центральної міської бібліотеки імені Шевченка.

«Головною метою конкурсу є популяризація назви міста «Кам’янське». Адже, на сьогодні, ще далеко не всі прийняли зміни, каже Олександра Нестеренко, координатор проекту «I love Кам’янське». Тому для того щоб звикнути, а головне полюбити назву «Кам’янське», серед громади проводять таку акцію, участь у якій братимуть практично всі бажаючі. Учасники - фантазуватимуть, журі - відбиратиме, містяни – голосуватимуть».

За задумкою конкурсу, розробкою оригінальних ідей може зайнятися будь хто з містян, проте головній акцент робитимуть  на молодь. «Це може бути будь-що: конструкція, фонтан, клумба або ще щось. Головне, щоб це було оригінально, красиво та сучасно і неодмінно викликало бажання сфотографуватися поруч. Також ви самі можете запропонувати і місце розташування об’єкту», - розповідає Олександра Нестеренко.

Підготувати та здати свій проект або навіть ескіз можна до 15 жовтня поточного року у будь-який відділ бібліотечної системи міста.

10 кращих робіт визначать експерти, а далі голосуватиме громада на порталі «Розумне місто» та міських площах.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.