0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 44%

Вітер: 30.58 km/h

USD 28.08   EUR 31.88
Новини 24

Ігри героїв

На Дніпропетровщині 24 учасники проекту «Ігри героїв» довели, що інвалідність – не вирок, а ще один стимул для розвитку. Протягом 2-х місяців вони займалися з професійними тренерами CrossFit та вийшли продемонструвати свої досягнення у спортивній залі. Серед героїв – як ті, хто отримав травми у мирному житті, так і захисники України, пише прес-служба міської ради.

До проекту «Ігри героїв» долучилися люди з обмеженими можливостями з різних міст області – Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу. Серед них бійці АТО, волонтери та – вперше в історії «Ігор героїв» – люди, що отримали травми у мирному житті. Погодилися взяти участь у проекті й три дівчини. Виклик також прийняли ще 8 учасників з інших регіонів України.

Підтримати учасників проекту прийшли їх рідні, знайомі, волонтери та просто небайдужі люди.

В «Іграх героїв» взяли участь спортсмени комунального закладу «Інваспорт» Кам’янського – Сергій Лялін та Вадим Гільснєров. Хлопці показали бойовий характер та гарну фізичну підготовку. До речі, цього тижня Сергій вирушає до Одеси на чемпіонат України з кульової стрільби, а Вадим – до міста Дніпра на чемпіонат області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

«Ігри героїв» – соціальний проект, автор і продюсер якого – киянин Євген Коваль. Такі змагання вже пройшли у Києві та Харкові. На Дніпропетровщині проект реалізують команда Дніпропетровської облдержадміністрації разом із громадською організацією «Різні та рівні». «Ігри героїв» – це змагання з багатофункціонального виду спорту – CrossFit. Мета особливої системи фізичної підготовки – розвиток сили та стійкості. Тренування включають вправи з важкої атлетики, художньої гімнастики, гирьового спорту, пауерліфтингу.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.