Кам’янське

USD 26.48   EUR 29.53
Новини 24

Кабмін заборонив оформлювати «традиційні» паспорти громадянина України

Кабінет Міністрів заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням бланка у формі книжки. Відповідну постанову Кабмін прийняв на засіданні в середу, передають «Українські Новини».

Зміни внесені в постанову Кабміну «Про затвердження зразка бланка, технічного опису й порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним і знищення паспорта громадянина України» №302 від 25 березня 2015 року.

Кабмін виключив положення, яке передбачає, що до забезпечення в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, потрібними для оформлення й видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорт може оформлятися з використанням бланка у формі книжечки.

Як зазначається у пояснювальній записці до постанови, на даний час підрозділи Міграційної служби в повному обсязі забезпечені ресурсами, необхідними для оформлення й видачі паспорта у вигляді ID-картки.

За даними Міністерства внутрішніх справ, яке розробило проект постанови, на 13 лютого 2018 року оформлено 1542538 паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм.

Постанова №302 передбачає, що прийняття документів для оформлення паспорта громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія, припиняється з 1 листопада 2016 року. При цьому паспорт без електронного носія, оформлений і виданий до 1 листопада 2016 року, дійсний протягом строку, на який він виданий.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.