21°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 85%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

Кам'янське отримає 85 мільйонів євро

Уперше в історії місто Кам'янське отримає безпрецедентні інвестиції міжнародної фінансової організації. Розмір коштів величезний – 85 мільйонів євро. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Три проекти, подані від Кам'янського на конкурс, були схвалені координаційним комітетом «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України» у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для подальшої участі в програмі. Усього було розглянуто 28 проектів, а розрахована вся програма на залучення 400 мільйонів євро в модернізацію інфраструктури житлово-комунального господарства України. Із цієї загальної суми 85 мільйонів прийдуть саме до нашого міста.

Перший проект, відібраний для подальшої реалізації, – це комплексна модернізація системи теплопостачання. Він передбачає децентралізацію системи: будівництво та реконструкцію квартальних і районних опалювальних котелень, інженерних і теплових мереж, лівобережної котельної з впровадженням когенерації, теплових пунктів та насосних станцій під опалювальні котельні.

Другий проект передбачає реконструкцію (термомодернізацію) 38 об'єктів бюджетної сфери – будівель закладів освіти, науки, охорони здоров'я та спорту. До програми увійшли 10 дошкільних і 14 загальноосвітніх навчальних закладів, 4 спортивні та 10 медичних закладів.

Реалізація третього проекту дозволить виконати капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення з впровадженням енергозберігаючих технологій.

«Завдяки таким колосальним інвестиціям ми зможемо термомодернізувати будівлі бюджетної сфери, провести капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення з використанням сучасних LED-технологій. Але найголовніше – те, що виконавши комплексну модернізацію системи теплопостачання, ми забезпечимо незалежним централізованим теплопостачанням усі райони міста за рахунок комунальних джерел енергії. Усі ці заходи спрямовані на зниження мінімум удвічі споживання енергоносіїв у сферах їх реалізації», – наголосив міський голова.

Останнє редагування П'ятниця, 29 вересня 2017 11:41

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.