27°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 36%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.63
Увійти

Кам'янський міський голова провів засідання Регіональної Платформи АМУ в Дніпрі

31 жовтня у Дніпропетровській обласній раді відбулося засідання Регіональної Платформи з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування. Зустріч на тему «Формування місцевих бюджетів. Бюджетна децентралізація» організувала Асоціація міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні "(ПУЛЬС)».

Засідання пройшло під керівництвом голови Дніпропетровського Регіонального відділення АМУ, Кам'янського міського голови Андрія Білоусова.

Головні теми зустрічі: формування місцевих бюджетів на 2018 рік, фінансова децентралізація, а також розвиток молодіжного будівництва.

Спікерами заходу виступили народний депутат України Іван Куліченко та директор департаменту фінансів Дніпропетровської ОДА Тетяна Шебеко. Вони роз'яснили основні пріоритети в державному бюджеті 2018 року – це, зокрема,  реформування медичної та освітньої галузі, – а також відповіли на низку запитань, які цікавили мерів міст і голів об'єднаних територіальних громад Дніпропетровської області.

«Основна проблема бюджету 2018 року – спроба держави передати обслуговування пільг на місця, за рахунок власних коштів. Це порушення Конституції України. Ми донесли свої тривоги та занепокоєння до керівництва Уряду України, і будемо шукати компроміси з усіх питань», – сказав Іван Куліченко.

Андрій Білоусов також зазначив, що у проекті бюджету на наступний рік є ціла низка питань, які хвилюють місцеві органи виконавчої влади, адже за деякими статтями планується скоротити бюджети місцевих рад.

«Як член правління АМУ я брав участь в оперативній нараді у Кабінеті Міністрів під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, де піднімалися ці питання. За підсумками сьогоднішнього засідання також буде складено протокол, який буде направлений на розгляд Уряду. У нас є впевненість в тому, що місцеві бюджети не тільки не зменшаться, а й зростуть. Це дозволить вирішувати багато проблем, які існують сьогодні на місцях», – зазначив Андрій Білоусов.

 

Останнє редагування Середа, 01 листопада 2017 09:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.