-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 31.08
Новини 24

Кам’янчан закликають долучитися до акції «Година Землі»

Щорічно в останню суботу березня у багатьох країнах світу проводиться акція «Година Землі». Вона організована Всесвітнім фондом дикої природи і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Цього року «Година землі» пройде 24 березня з 20:30 до 21:30. Тема цьогорічної кампанії – «Злови зв'язок із Землею» – наголошує, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який потрібно відновити.

Протягом тижня напередодні акції у Кам’янському активісти громадської організації «Голос природи» проведуть низку інформаційних лекцій у школах. Тематичні заходи відбудуться і у вищих навчальних закладах міста.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання ресурсів для подолання екологічних проблем.

Управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради також активно підтримує всесвітню акцію та закликає усіх мешканців міста долучитись до масштабної кампанії і 24 березня о 20.30 вимкнути світло на одну годину.

З року в рік кампанія «Година Землі», ініційована та координована на глобальному рівні екологічною організацією Всесвітній фонд природи (WWF), набирає все більших масштабів. Участь в акції беруть близько 2 мільярдів людей по всьому світу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.