11°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 86%

Вітер: 6.44 km/h

USD 28.08   EUR 32.68
Новини 24

Кам’янчан запрошують на технофестиваль «Interpipe TechFest»

16-17 вересня, з 10:00 до 18:00 мешканців області запрошують на фестиваль науки, техніки та сучасних технологій Interpipe TechFest. У технічному фестивалі візьмуть участь більше сотні інженерних компаній та навчальних закладів із Києва, Харкова, Полтави, Запоріжжя та інших регіонів. На гостей фесту очікують майстер-класи, битви роботів, лего-будівництво, змагання геймерів та встановлення двох національних рекордів у інженерній сфері.  
Interpipe TechFest збирає 110 учасників з усієї країни. Буде організовано лекторій, де майже півсотні фахівців у різних техно-галузях розкажуть простою мовою про складне.
Організатори обіцяють яскраву програму фесту із незліченною кількістю родзинок. Так, гості техносвята зможуть побачити устаткування, яке використовують у авіаційній та нафтогазовій промисловості, нові розробки КрАЗу та  космічної галузі. 
Для них також організують близько півсотні майстер-класів – із робототехніки, авіа- та судомоделювання, керування дронами, створення мультфільмів тощо. 
На фестивалі будуть встановлені два рекорди. Перший – на найбільший в Україні спінер. Другий – на найдовшу (понад 200 метрів) залізницю з кубиків LEGO, на якій будуть розташовані промислові міні-споруди та навіть ходитимуть потяги.  
Всіх любителів кіноепопеї «Зоряні війни» запрошують на велике LEGO-будівництво – загалом планують використати близько 200 тисяч кубиків LEGO. Шанувальники зможуть зібрати Зірку Смерті та винищувач X-WING, імперського штурмовика та робота-дроїда R2D2. 
Вперше на техфесті проведуть змагання – з шести технічних дисциплін. Серед них - авіа- та судомоделювання і мехатроніка. Гості зможуть також повболівати за геймерів під час кіберігор із CS: GO та Dota2, а ще – насолодитися робо-баттлами – битвами запрограмованих роботів. 

Техфест проходитиме 16-17 вересня, з 10:00 до 18:00. Свято відбудеться у Дніпрі, у парку відпочинку «Лавина». 
Білети можна придбати при вході у парк та на сайті фесту

Останнє редагування Вівторок, 12 вересня 2017 12:05

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.