0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 66%

Вітер: 24.14 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Кам’янчанам та переселенцям пропонують знайти гідну працю

Проект «Гідна праця» реалізує Український Фонд Соціальних Інвестицій за кошти Уряду Німеччини. Ініціатива охопить 5 громад Дніпропетровської області. Відбір учасників триває до 30 листопада 2017 року. Дата, час та місце навчання у кожній громаді будуть повідомлені учасникам, що пройшли відбір.

«Гідна праця: як знайти роботу у Дніпропетровській області?» «Яку роботу пропонують працедавці переселенцям та як знайти свою вакансію?»

Ці та інші питання розглядалися на круглому столі «Пошук роботи – пошук себе» у рамках програми «#Гідна_праця» для представників внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців у Дніпропетровській області.

Мета програми: працевлаштування переселенців та місцевих мешканців шляхом проведення організаційно-освітніх заходів у громадах Дніпропетровської області (м. Павлоград, м. Кам'янське, м. Верхньодніпровськ, м. Вільногірськ, с. Чумаки)

До 30 листопада триває набір груп для переселенців та місцевих мешканців, які хочуть знайти себе в новій роботі або створити власний бізнес. 
Участь безкоштовна! Треба лише встигнути зареєструватися за посиланням  https://goo.gl/NSRSJb

Детальна інформація за телефонами: (067)564-46-64, (067)643-40-40.

Останнє редагування Вівторок, 28 листопада 2017 11:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.