-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

Кам’янчанам відповіли на актуальні запитання щодо електроопалення

Як уже повідомлялося, 30 березня Кам’янська міська рада прийняла рішення про децентралізацію системи теплопостачання правобережної частини міста. Це питання викликало широкий резонанс серед мешканців. За дорученням міського голови Андрія Білоусова, щоб надати громадянам вичерпну інформацію з цього питання, у місті були відкриті пункти прийому документів для переходу на індивідуальне електроопалення та проведені зустрічі з громадськістю. Під час обговорення від мешканців надійшло багато запитань. На найбільш актуальні з них дав відповідь директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Сергій Понізов.

Яка вартість проекту для абонентів на загальних умовах?

Вартість проекту для абонентів на загальних умовах становить 615,60 грн.

Яка вартість встановлення електроопалення для абонентів на загальних умовах (проект, обладнання, монтаж)?

Вартість встановлення електроопалення для абонентів на загальних умовах становить 8000 грн з урахуванням вартості проектно-кошторисної документації (615,60 грн).

Де можна переглянути графіки робіт із заміни електричних мереж у будинках від щитової до квартири?

Графіки робіт із заміни електричних мереж будуть опубліковані на сайті міської ради після 11 квітня 2018 року.

Чи вистачить дозволеної потужності для використання інших електроприладів, крім електроопалення (електробойлери, холодильник, пральна машинка, мікрохвильовка)?

Поточна потужність на квартиру 3 кВт, її достатньо для використання інших приладів.

Яким чином буде забезпечено вентиляцію підвальних приміщень в опалювальний сезон після закриття слухових вікон з метою запобігання замерзанню водогінних комунікацій?

Слухові вікна у підвальних приміщеннях будуть відкриті, а мережі водопостачання та водовідведення – ізольовані.

Яким документом буде підтверджено відключення житлового приміщення від центрального опалення, якщо «Тепломережі» забороняють відрізати батареї? Акт про відключення необхідний для встановлення «ДТЕК» пільгового тарифу на електроопалення.

Відключення житлового приміщення від центрального опалення буде підтверджено рішенням Кам’янської міської ради від 30.03.2018 № 1063-23/VІІ та актом ДП «Теплотехнік» з урахуванням вимог проектно-кошторисної документації.

Як бути, якщо в 4-кімнатній квартирі встановленої потужності 3 кВт не вистачає для досягнення санітарних норм по температурному режиму в опалювальний сезон?

Для збільшення договірної потужності мешканцям необхідно отримати технічні умови від ДТЕК  на збільшення потужності.

Яким чином будуть усуватися міжпанельні протікання в будинках або затікання з горищних приміщень, від яких мокріють стіни в квартирах, що не дасть можливості для нормальної роботи захисної апаратури в електроустановках, і, як наслідок – всієї системи опалення в цілому? 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Кам’янської міської ради від 24.01.2018 №9 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Кам’янському», з 01.03.2018 до складової тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у Кам’янському, що надаються комунальним підприємством  «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду», входить поточний  ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем  холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території, за рахунок якого і будуть виконуватись роботи.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.