Вітер: 19.31 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

Кам’янчани – серед найсильніших

Минулої неділі в Сухачівській балці пройшов VII етап аматорського Кубку України з велоспорту. Траса рясніла крутими поворотами, важкими підйомами і небезпечними спусками.

У змаганнях крос-кантрі змагалися 92 велогонщики з України, Молдови та Росії. Честь Кам’янського захищали три спортсмени, двоє з яких стали призерами.

Друге місце серед гонщиків-чоловіків зайняв Павло Кашуба. Гонку в категорії «жінки» виграла Катерина Франк. До речі, в нинішньому році 18-річна спортсменка в семи гонках п’ять разів перемагала, один раз стала третьою і одного разу фінішувала п’ятою. За два попередніх роки участі у велозмаганнях дівчина в 29 стартах була першою 16 разів.