-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.28   EUR 31.03
Новини 24

Кам’янчани розпоряджатимуться міським бюджетом

Наступного року кам’янчани зможуть брати участь у розпорядженні частиною бюджетних коштів. Відповідне рішення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі) ухвалила Кам’янська міська рада.

Бюджет участі – це процес взаємодії місцевої влади з громадськістю, який дає можливість кожному мешканцю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста.

Проекти можуть подавати дієздатні громадяни України віком від 14 років, які зареєстровані чи проживають у Кам’янському або володіють об’єктами нерухомості у місті. Сферами впровадження проектів можуть бути благоустрій, комунальне господарство, енергозбереження, охорона навколишнього середовища, соціальний захист, спорт, культура тощо. Загальна вартість впровадження проекту не повинна перевищувати 200 тисяч гривень.

Для участі в програмі автор проекту подає заявку, яку підтримали не менше 20-ти мешканців міста, за затвердженою формою в електронному вигляді – на сайті http://e-dem.in.ua або у паперовому вигляді – до Центру надання адміністративних послуг. Розглядатиме пропозиції спеціально утворена координаційна рада, до складу якої, крім представників виконавчих органів, увійдуть делегати від громадських організацій, органів самоорганізації населення та депутатів міської ради. Після обговорення проекти будуть розміщені на сайті http://e-dem.in.ua для голосування. Проект, який отримав найбільшу кількість голосів, оголошується переможцем і отримує фінансування.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.