Вітер: 11.27 km/h

USD 26.98   EUR 31.93
Увійти

Кам’янчани везуть додому золото

В Коблєво проходив фінал Кубка України з волейболу, в якому взяли участь майже 100 ветеранських команд.

У нинішньому розіграші Кам'янське представляли три жіночі команди: 35 років, 40+  і 45 років. У номінації 40+ наші дівчата в фіналі поступилися з- рахунком 1:2 столичним волейболісткам, і посіли друге місце.

У Коблєво волейболісти Кам'янського грають третій рік. За цей час вони виграли: в 2014 році - дві золоті та одну срібну медалі; в 2015 році - три золоті медалі; в 2016 році - золота і срібна нагороди.

У номінації 35 років кам'янчанки стали переможцями і отримали перехідний кубок. Треба відзначити, що попередній кубок вже навічно залишится в нашому місті. За умовами, якщо команда тричі поспіль виграє його, то приз назавжди залишається у неї. 5 команд грали за коловою системою. Це колективи з Чернівців, Борисполя, Львова, Хмельницького. У перших трьох команд наші волейболістки виграли 2:0, поступившись хмельничанкам, які були посилені столичними гравцями - 1:2. Але кам`янчанкам було досить виграти хоч одну партію, щоб стати недосяжними. Що і було зроблено.

Золоті медалі чемпіонок країни отримали майстри міжнародного класу Марія Александрова, Тетяна Вороніна, Олена Сидоренко, Ольга Костіна, майстри спорту Світлана Половинка, Олена Козиряцька-Середа, Віра Трофіменко, Ольга Попович, Лідія Емет. Для гравця "Бешикташа" і національної збірної Туреччини Ібрагіма Емета цей турнір став "золотим" дебютом на тренірскому містку команди з Кам'янського.

Автор: Віктор Куленко