Вітер: 17.70 km/h

USD 25.71   EUR 30.13
Увійти

Кам’янчани взяли участь у нічному веломарафоні

22 липня в селищі Підгородне відбувся нічний веломарафон XCM "Дніпровські Вогні". Велосипедисти з Кам`янського стали призерами в трьох категоріях.

Веломарафон тривав 10 годин - з 20.00 до 6.00 ранку. Учасники змагалися в категоріях «соло» і «трійка». Є ще підрозділи «ветеранів» і «трійки мікст», пише «Інформатор».

Як розповідають організатори, це змагання є перевіркою на витривалість. Тут головне - фізична сила і тактична спортивна підготовка. Протяжність траси - 14 кілометрів, з яких 40% асфальт, 40% - ґрунт і 20% - щебень. Всього за ніч спортсмени-лідери повинні були проїхати близько 240 - 260 кілометрів.

У заїзді взяли участь 48 велогонщиків з 11 населених пунктів України. Серед них були 4 спортсмени з нашого міста. Всі вони стали призерами.

Третє місце в "Соло серед ветеранів 40+" дісталося Владиславу Дьяченко, який 219 кілометрів (15 кіл) подолав за 9 год. 34 хв. 26 сек. "Срібло" в категорії "Трійка" завоював Євген Тітков. Наш земляк разом з Андрієм Пустовгаровим (Вільногірськ) і Дмитром Авечкіним (Маріуполь) в команді "Вільні колеса" проїхали 17 кіл за 9 год. 46 хв. 21 с.

Павло Кашуба, Катерина Франк разом із Дмитром Казаковим із Донецька стали другими в "Трійці мікст". Щоб подолати 18 кіл їм довелося витратити 9 год. 32 хв. 22 с.

Останнє редагування Вівторок, 25 липня 2017 13:20