-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.18   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янчани знайомились із досвідом реконструкції дитсадків у Запоріжжі

У Кам’янському за підтримки уряду Німеччини реалізується проект санації комплексу будівель дошкільного дитячого закладу №43 «Зоренька» по вулиці Дмитра Яворницького, 28.

Проект втілюється в рамках програми «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Протягом усього терміну будівництва щочетверга відбуваються оперативні наради на об’єкті.

Координатор GIZ Володимир Моїсєєв ініціював робочу поїздку до Запоріжжя для ознайомлення з об’єктами освіти, відремонтованими за допомогою GIZ, та зустрічі з відповідальними представниками, які брали участь у реалізації проектів.

21 лютого спеціалісти департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міськради на чолі з заступником міського голови Владиславом Мелешком та фахівці Кам’янського міськрайонного управління Держпродспоживслужби відвідали дошкільний навчальний заклад №100 «Гармонія» та центральний харчоблок на базі дошкільного навчального закладу №270 «Іскринка» міста Запоріжжя.

При проведенні ремонтних робіт тут застосовувалися новітні енергозберігаючі технології. У закладі створено найсучасніші умови для утримання і виховання дітей, зокрема – з особливими освітніми потребами. На подвір’ї дитсадка обладнані ігрові майданчики з тіньовими навісами, пісочницями, спортивними елементами.

Нові підходи втілені і в організації харчування дітей: у центральному харчоблоці дитсадка «Іскринка» готуються страви ще для двох закладів, де виховуються 400 дітей. Якість та швидкість приготування їжі забезпечує сучасне технологічне обладнання, а готові страви доставляються в герметичних контейнерах із дотриманням усіх вимог.

«Цікавий досвід потребує розрахунків, аналізу можливості та ефективності його застосування у Кам’янському. Будувати і реконструювати соціальні об’єкти – нелегка справа. Але слід зазначити, що в наших містах відбувається оновлення закладів дошкільної освіти. Тож спільними зусиллями й надалі будуть покращуватись умови перебування дітей, вирішуватись питання повної ліквідації черги на устрій до дитсадків», – наголошують у департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Останнє редагування Понеділок, 26 лютого 2018 16:48

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.