Вітер: 6.44 km/h

USD 28.08   EUR 32.68
Новини 24

Кам’янчанин став бронзовим призером міжнародних змагань із мотокросу

28 і 29 липня в білоруському місті Волковиськ пройшов другий етап Кубку МАСЕС із мотокросу.

МАСЕС – Асоціація країн Центральної Європи, що об’єднує любителів мотоциклетного спорту з 8 країн. На цьому етапі змагалися п’ятдесят гонщиків із Білорусі, Росії та України.

У складі української команди виступав студент Кам’янського індустріального коледжу, майстер спорту Дмитро Чернов, який став бронзовим призером у класі МХ 2 (125 кубічних сантиметрів). А перемогу тут здобув господар змагань Віталій Махнов.

Нагадаємо, що у квітні Дмитро Чернов став переможцем першого етапу Кубку МАСЕС, який проводився в Молдові. Лідер українського мотоспорту зараз тренується у чемпіона Європи, майстра спорту міжнародного класу Романа Морозова і виступає за його команду «Morozov Team».