22°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 73%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

Кам’янчанин став кращим електромонтером

У кінці квітня в Івано-Франківській області на базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». Конкурс проводився Міністерством освіти і науки України.

За перемогу боролися представники з 24 областей України. Дніпропетровщину на конкурсі представив учень Кам’янського вищого професійного училища Данило Тарасов. До участі в конкурсі учня готували майстер виробничого навчання С.В. Дерига та викладач електротехнічних дисциплін А.В. Холтиненко.

Конкурс відбувся у 2 етапи - теоретичний та практичний. Теоретичний етап складався з тестових питань, а практичний з 3 завдань (знаходження несправностей електричних апаратів обліку і захисту; складання електричного кола керування освітленням з декількох місць; складання силового кола та кола керування електродвигуном за допомогою реверсивного магнітного пускача з 2-х місць з обмеженням руху за допомогою кінцевого вимикача та імітацією роботи електромагнітного гальма).

За підсумками виконання усіх завдань та за рішенням журі Данило Тарасов увійшов до складу переможців, зайнявши ІІІ місце.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.