USD 0   EUR 0
Новини 24

Кам’янчанин став переможцем кубку Дніпропетровщини з шашок

8–9 червня в Дніпрі пройшов Кубок області з шашок-64. За нагороди змагалися 26 чоловіків і 5 жінок з одинадцяти регіонів області.

У чоловічому турнірі лідерство з перших турів захопив майстер спорту з Кам’янського Кирило Іванов. Уже після третього туру він в особистій зустрічі переміг майстра спорту з Дніпра Миколу Прокопенка. Комфортний відрив у два очки лідер зберіг до кінця турніру. Наш земляк перемагає в цих змаганнях уже третій рік поспіль. Третє місце за додатковим коефіцієнтом дісталося представникові Жовтих Вод Миколі Пономаренку.

У турнірі серед жінок спортсменок з Кам’янського не було, тому в командному заліку місто посіло друге місце. А виграла Кубок області збірна Дніпра. Третє місце – у шашкістів із Верхньодніпровська.

Останнє редагування Середа, 12 червня 2019 09:36