Вітер: 6.44 km/h

USD 27.53   EUR 31.58
Увійти

Кам’янчанка здобула «срібло» у фіналі чемпіонату Європи з легкої атлетики

У Берліні біговими дисциплінами завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики. У фіналі жіночого забігу на 400 метрів з бар’єрами на старт вийшли 8 спортсменок, серед яких були і дві українки.

Заслужений майстер спорту Анна Рижикова бігла по п’ятій доріжці. Вихованка Заслужених тренерів України Володимира Кравченка та Василя Ярощука, яка ще два роки тому захищала честь Кам’янського ПКСЦ «Дзержинка», фінішувала з найкращим для себе в цьому сезоні часом 54,51 секунди і завоювала срібну медаль. Анна до останнього боролася з суперницею, проте Леа Спрунгер зі Швейцарії на 0,18 секунди випередила нашу землячку. Ще одна спортсменка з України, Вікторія Ткачук, стала сьомою.