-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.83
Новини 24

Кам’янська шашкістка виборола «золото» на Чемпіонаті України

Днями в місті Дніпрі завершився фінал Чемпіонату України з шашок-64 серед чоловіків та жінок. Дніпропетровську область  у фінальних змаганнях представляли відразу п’ять спортсменів з Кам’янського: міжнародний  гросмейстер, тренер ДЮСШ№2 Олена Коротка, кандидати у майстри спорту, тренер ДЮСШ№3 Альона Губарєва, студентка ДДТУ Ольга Губарєва, учениця СЗШ№ 23 Дар’я Коротка   та учень СЗШ №40 Олександр Шнейдер.

У змаганнях серед жінок у класичній та швидкій грі двічі другу сходинку у турнірній таблиці посіла кам’янчанка Олена  Коротка. У класичній грі,  за додатковими показниками  при рівності очок вона пропустила уперед себе  харківську спортсменку,  міжнародного гросмейстера Юлію Макаренкову, а у швидкій грі наздогнати на фініші їй не вдалося   міжнародного  гросмейстера  з  Києва  Ольгу Рейніш.  Але у своїй  «коронній» програмі (блискавична гра  – 3 хвилини  на партію кожному учаснику)  шансів   на  чемпіонський титул  Олена нікому вже не залишила. У підсумку  в нашої спортсменки дві срібні та золота медалі Чемпіонату України.

У інших шашкісток з Кам’янського були зафіксовані  наступні результати: Губарєва Ольга – 4 місце; Губарєва Альона – 7місце; Коротка Дар’я – 8 місце.

Дуже вдалим вважається виступ наймолодшого учасника фіналу серед  чоловіків, учня СЗШ №40 Олександра  Шнейдера (2002 р.н.). Саме йому, єдиному серед учасників кандидату у майстри спорту, вдалося  набрати необхідну суму очок (вісім)  та  виконати  норматив  майстра спорту України з шашок. Серед спортсменів-шашкістів Кам’янського це вже другий випадок, коли звання майстра спорту здобувається у такому  юному віці. На місяць раніше цього звання  удостоїлася  учениця ліцею нових інформаційних технологій Віра Попруга (спортсменці лише 14 років).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.