-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.28   EUR 31.03
Новини 24

Кам’янське дістало експертну підтримку практиків громадського бюджету

17 травня у приміщенні Центральної міської бібліотеки імені Т. Г. Шевченка відбулася нарада щодо аналізу можливості реалізації громадських проектів, поданих мешканцями міста.

Захід проводився для посадовців міської ради, з якими спілкувалися експерт Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ Людмила Проценко та заступник начальника управління економіки міської ради Кропивницького Аліна Пузакова.

Учасники обговорювали з експертами нагальні питання, що виникли у них під час здійснення аналізу проектів, та отримували вичерпні відповіді, які ґрунтувалися на особистому практичному досвіді доповідачів.

Зустріч пройшла у теплій, доброзичливій атмосфері. Учасники отримали нові знання та дізналися про досвід впровадження бюджету участі в інших містах країни.

Семінар став черговим у низці заходів, запланованих спільно з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ та спрямованих на впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі) у Кам’янському.

У січні поточного року місто взяло участь у проекті «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.