Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.83
Новини 24

Кам’янське готується до зими

15 серпня в Кам’янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова пройшло засідання штабу з питань підготовки до опалювального сезону 2018–2019 років.

Керівники підприємств житлово-комунальної сфери доповіли, що на даний момент триває процес перевірки та підготовки всіх комунікацій. Технічно весь житловий фонд, будівлі бюджетної сфери, навчальні та медичні заклади готові до зимового періоду на 85–95 відсотків. Усі роботи йдуть за графіком. Керівництво комунального підприємства «Тепломережі» доповіло, що проблемним залишається питання теплопостачання Соцміста і низки навчальних закладів. Програма гідровипробувань трубопроводів затверджена на період із 27 серпня по 2 вересня.

Андрій Білоусов зазначив, що питання, чи зможе підприємство «ДніпроАзот» забезпечити теплопостачанням «БАМ» і Соцмісто, буде перебувати під особливим контролем.

Він також додав, що в Києві завершується затвердження схеми теплопостачання Кам’янського, де чітко визначено стратегію з індивідуального опалення, яка буде реалізована в найближчі кілька років.

Також цього року буде закуплено 15 тисяч тонн піщано-сольової суміші для посипання автомобільних доріг і дворів в осінньо-зимовий період.

Останнє редагування Середа, 15 серпня 2018 14:01

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.