-1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.03   EUR 32.08
Новини 24

Кам’янське оживає

Завдяки підтримці обласного бюджету у 2016 році Кам'янське отримало фінансову підтримку у розмірі - 200 мільйонів гривень. На ці кошти були проведені масштабні роботи з ремонту доріг, відновлення освітлення та ремонту житлового фонду.

У 2016 році було капітально відремонтовано покрівлі 22-х будинків, поточним ремонтом відновлено 174 будинки. Полагоджено роботу ліфтів. На початок 2016 року  непрацюючих ліфтів було 64, відремонтовано 20 з них. Вони оснащені охоронною сигналізацією.

Окрім ремонтних робіт було також реконструйовано систему водопостачання у селищі Романкове і 55-го блочка», а також розпочато будівництво полігону твердих побутових відходів, що відповідає всім європейським нормам.

За підтримки керівництва області вдалося оновити парк комунальної техніки: місто отримало нові сміттєвози та багатофункціональні навантажувачі, автовишку, компактор та бульдозер для міського сміттєзвалища.

Крім ремонту житлового фонду, протягом року проводилися ремонти медичних та навчальних закладів. Завдяки грантовим коштам, отриманим у рамках програми НЕФКО, завершуються роботи з реконструкції та утеплення будівель школи № 37 та поліклініки № 3.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.