27°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 31%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

Кам’янське під пильним наглядом полісменів

18 листопада полісмени м. Кам’янське разом із полісменами Управління патрульної поліції в м. Дніпро провели оперативно-профілактичне відпрацювання на території Кам`янського.

Захід був направлений на стабілізацію криміногенного попередження та розкриття вуличних злочинів в місті.

Для участі у проведенні оперативно-профілактичного заходу були задіяні 52 працівника поліції Кам`янського, 20 працівників Управління патрульної поліції в м. Дніпро на 4 екіпажах.

Перед заступанням на службу начальник Кам`янського відділу поліції Сергій Лукашов провів цільовий інструктаж особового складу та перевірив екіпірування і готовність до несення служби.

Після цього особовий склад був розділений на групи. Кожна отримала план-завдання з чіткою постановкою завдань.

В ході відпрацювання поліцейськими було перевірено 14 раніше судимих осіб, які перебувають під адміністративним наглядом. Виявлено 1 факт порушення правил адміннагляду.

За порушення громадського порядку складено 16 адміністративних протоколів, по ст. 173 КУпАП- 2 (вчинення насильства в сім'ї), по ст.178 КУпАП- 7 (Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту), по ст..175-1 КУпАП-1(Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської рад).
Перевірено 6 власників зброї, серед яких виявлено 2 порушників. Відносно них складені адміністративні протоколи за ст. 192 КУпАП (Порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття їх на облік в органах внутрішніх справ у разі зміни місця проживання).

Було перевірено 25 транспортних засобів. Складено 6 адміністративних протоколів: за ст. 122 КУпАП-4 (Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні), ст.122 КУпАП -1(Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів), ст. 130 КУпАП-1(Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Під час патрулювання на лівобережжі міста було звернуто увагу на 32-річного чоловіка, який сильно занервував при появі поліцейських. При проведенні поверхневого огляду у чоловіка було вилучено мобільний телефон «Samsung», який згідно бази поліцейських значиться як викрадений.

При патрулюванні по проспекту Перемоги у 36-річного чоловіка було виявлено та вилучено паперовий згорток в якому знаходилась речовина рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані, з характерним ароматом. Поліцейським чоловік повідомив, що це «марихуана».

На правобережжі міста було встановлено 28-річну жінку, яка з гаражу по проспекту Аношкіна викрала у власника чоловічу сумку.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.