-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.58
Новини 24

Кам’янське прийняло Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби

Уперше за час проведення Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби на призи Верховного отамана України та діаспори, маршала козацтва Дмитра Сагайдака змагання пройшли в культурно-спортивному центрі «Дніпровець».

Перші турніри, ініціатором і спонсором яких був Олександр Скрипник, відбувалися у звичайній школі. Потім змагання стали проводити на килимі СК «Прометей». Але в нинішньому році там розпочалася реконструкція, тому зал для змагань у КСЦ «Дніпровець» борцям люб`язно надала адміністрація ПАТ «ДМК».

У нинішніх змаганнях взяли участь 125 спортсменів 2004-2010 років народження, які представляли Київ, Харків, Кривий Ріг, Дніпро, Васильківку, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Новомосковськ, Черкаське. По дві команди виставили «греко-римляни» із Запоріжжя і Кам`янського.

Почесні гості – головний отаман окремого природо-правозахисного округу, генерал козацтва Запорізького Олександр Пилипенко, голова профспілки «Металургів» ПАТ «ДМК» Олег Нагорний, начальник штабу козацтва Запорізького Василь Сердюков та інші поважні особи – вітали присутніх зі спортивним святом та бажали учасникам вдалих виступів на килимі.

Головний священик округу отець Віталій нагадав слова Іоанна Златоуста: там, де віра, – там сила, а де зневіра – там неміч. Він закликав юних борців, які виходять на килим, налаштовувати себе тільки на перемогу. Після благословення отець Віталій провів церемонію освячення.

Під звуки гімну України капітани команд-учасниць підняли національний прапор.

На килимі КСЦ «Дніпровець» свою майстерність у числі інших спортсменів показували дві місцеві команди: борці ДЮСШ №1 і №3. За підсумками турніру на рахунку наших земляків – шість призових місць.

Шестикласник гімназії № 11 Євген Лобода вже вдруге виступає на цьому турнірі. Торік він був переможцем, цього разу став другим.

Медаль срібного ґатунку дісталася і 13-річному Івану Стефанському, який навчається в спортивному інтернаті ДУФК. Юнак пішов стезею своїх братів, обравши греко-римську боротьбу. У цьому році він виграв першість області та став п`ятим у зональному чемпіонаті України.

Вже наступного тижня кам’янських борців чекають на великому турнірі у Харкові.

Останнє редагування Вівторок, 24 квітня 2018 13:48

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.