-3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 24.14 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Кам’янське відвідала народний депутат України Тетяна Ричкова

18 липня 2017 р. нардеп, керівник Дніпровської міської організації партії «Солідарність» – БПП» відвідала наше місто з метою з’ясування та вирішення проблем воїнів АТО. Зустріч проходила у форматі прямого діалогу.

Зустріч відбулася на базі відпочинку «Афіни», що на Блакитному озері. В ній взяли участь: мер Кам’янського А. Білоусов, керівництво обласної та місцевої організацій партії «Солідарність» – БПП», ГО «Патріот-2015»,  а також депутати міської ради та представники громадськості.

Основні питання стосувалися забезпечення ветеранів житлом, допомога у пошуку роботи та соціальних виплат.

 «Вирішити все і одразу немає можливості, міського бюджету не вистачає», - сказав міський голова: - проте йде тісна співпраця  з організацією «Патріот-2015» і поступово проблем стає менше».

Для прискорення  виконання великої частини справ Тетяна Ричкова озвучуватиме їх на рівні Верховної ради та Кабінету Міністрів України, адже є низка проблем, які потрібно вирішувати шляхом змін у законодавстві. Наприклад, спонукати роботодавців брати на роботу АТО-вців. Такий проект вже розробляється ініціативною групою.

Тетяна Ричкова пообіцяла винести на обговорення Кабінету Міністрів постанову про можливість виплати грошової компенсації замість земельної ділянки.

Поспілкувавшись, перейшли до нагородження подячними листами за особистий внесок у захист суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.