-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Кам’янське зустрічатиме легендарну оперету

Трохи більше тижня залишилося до прем’єри оперети «Маріца» – масштабного проекту, в якому зайнятий практично весь творчий склад Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки. Про це повідомила керівник літературно-драматургічної частини театру Ірина Федорова.

Уперше поставлена в 1924 році на сцені віденського театру Ан дер Він, «Маріца» одразу полонила серця глядачів, а за яскравий національний колорит її назвали «найголовнішою угорською оперетою». Відтоді «Маріца» не покидає десятку найбільш затребуваних постановниками і глядачами творінь Імре Кальмана в світовому музичному театрі.

Ставить «Маріцу» головний режисер театру імені Лесі Українки, заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков (глядачі й досі з ностальгією згадують оперети в його постановці «Летюча миша» і «Сільва»). Досвідчена талановита команда постановників і не менш талановитий склад виконавців обіцяють глядачам феєричне видовище і незабутні враження.

Неможливо встояти перед красою запальної музики Імре Кальмана, поетичністю і напруженістю сюжету, повного любовних інтриг. Дія відбувається в новому маєтку багатої молодої красуні – графині Маріци. Керуючим у маєтку працює Тасілло – колишній збанкрутілий власник цієї садиби, про що Маріца не здогадується. Світська дама і збіднілий аристократ із першого погляду закохуються одне в одного, але, як і належить у класичному оперетковому сюжеті, маса непорозумінь, недомовленостей і помилок заплутують героїв, приводять їх до розриву відносин, які дуже благополучно відновлюються у фіналі.

Легендарна оперета завітає до міста 23 і 24 травня.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.