Кам’янське

USD 26.58   EUR 29.98
Новини 24

Кам’янські дзюдоїсти провели відкрите тренування на новому татамі

У Кам’янської федерації дзюдо з’явилося нове сертифіковане покриття для проведення змагань міжнародного рівня. Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Придбали сучасне покриття для спортсменів-борців за підтримки міського голови Андрія Білоусова. 29 березня мер особисто приїхав до дзюдоїстів на відкрите тренування. У залі для занять в адміністративному корпусі спортивного комбінату «Прометей» були присутні директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа, ветерани спорту, чемпіони та призери змагань найвищого рівня.

Про переваги нового покриття розповів тренер спортивної секції в ДЮСШ №4, керівник міської федерації дзюдо Василь Мосьпан. Він зазначив, що старе покриття було в залі з часів Олімпіади 1980 року і на ньому займалось не одне покоління спортсменів.

«Нове татамі сертифіковане Міжнародною федерацією дзюдо. Воно більш м’яке, відповідає всім вимогам і на ньому комфортно тренуватися. Ми дуже вдячні Андрію Білоусову за допомогу і особисту участь у поліпшенні умов тренувального процесу та розвитку всіх спортивних напрямів у нашому місті в цілому», – сказав Василь Мосьпан.

Міський голова привітав спортсменів із важливим придбанням, побажав успішних виступів на змаганнях і яскравих перемог.

«Наші дзюдоїсти 38 років не мали можливості повноцінно тренуватися. Розуміючи потреби спортсменів, цього року ми виділили кошти з міського бюджету на придбання нового татамі. Міська влада працює над розвитком спорту в Кам’янському, щоб створити нашій молоді умови для повноцінного розвитку. Відкриваємо нові спортивні секції та майданчики, щоб відволікти дітей від гаджетів і дати їм гідну альтернативу – спорт та здоровий спосіб життя», – сказав Андрій Білоусов.

У даній секції тільки у одного тренера займається більше 50 вихованців, що свідчить про високу популярність дзюдо в Кам’янському. Діти не приховували своєї радості та задоволення від нового покриття, зазначаючи, що оновлення залу стало додатковим стимулом для ще більш продуктивних тренувань.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.