Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

Кам’янські дзюдоїсти стали призерами чемпіонату області

12–13 січня у Дніпрі проходив кадетський чемпіонат області U18 із дзюдо. На татамі СДЮСШОР № 6 змагалися 90 борців, які представляли команди із обласного центру, а також Кривого Рогу, Синельникового, Покрова, Павлограда, Жовтих Вод.

Честь Кам'янського захищали вихованці тренера Василя Мосьпана з ДЮСШ № 4. Виступаючи у ваговій категорії 60 кг, перше місце посів Ігор Лукавий. У загальному заліку збірна Кам'янського з одним «золотом» стала третьою.

Перемогу здобули спортсмени Дніпра. В їх активі 10 золотих, 10 срібних і 8 бронзових нагород. На другому місці – команда з Покрова.

За підсумками змагань буде сформована збірна команда Дніпропетровської області для участі в Чемпіонаті України, в яку ймовірно увійде й Ігор Лукавий.