19°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 58%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

Кам’янські музиканти здобули перемогу на всеукраїнському фестивалі

11 лютого у місті Дніпрі відбувся VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва «Якщо кохаєш…» у межах творчого проекту «Тріумф-Fest».

Мета проекту – підвищення художнього рівня репертуару і виконавчої майстерності учасників, привернення суспільної уваги до мистецтва та розвитку його нових напрямів, ознайомлення учасників конкурсу з культурою та історією України.

Фестиваль-конкурс проходив у Дніпропетровській академії музики імені Михайла Глінки.  У ньому взяли участь юні артисти з багатьох міст України: Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Кривого Рогу, Новомосковська, Марганця, Токмака та інших.

Як повідомили в міській раді, Кам’янське на фестивалі-конкурсі представляли три фортепіанних дуети дитячої музичної школи №5. Іван Тараненко та Анна Менцель (викладач Панкратова І. В.) здобули перше місце. Два інших дуети – Марія Галіна і Марія Карпенко (викладач Зубріліна К. Ю.) та Ольга Алексеєнко й Іван Єрмаков (викладач Павлик Т. В.) – посіли  друге місце.

Приєднуємось до вітання наших талановитих учнів та їх педагогів із перемогою, бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.