-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Кам’янські рятувальники привітали колегу з ювілеєм

12 березня керівництво Служби порятунку Камянського міського гарнізону завітало до колишнього начальника відділу по роботі з персоналом тодішнього Дніпродзержинського міського управління Головного управління МНС України в Дніпропетровській області, підполковника у відставці Ігоря Павленка. 10 березня Ігор Миколайович святкував свій 50-річний ювілей.

Рятувальники міста привітали свого колегу з Днем народження та вручили вітальний лист начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Колишньому співробітнику служби з надзвичайних ситуацій міста бажали міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, матеріального й душевного добробуту.

Більше 20 років свого життя ювіляр працював в органах та підрозділах пожежної служби. За час роботи зарекомендував себе як сумлінний працівник, висококваліфікований спеціаліст, досвідчений керівник. Велику увагу приділяв роботі з кадрами щодо зміцнення службової та виконавчої дисципліни серед особового складу, а також аналітичній роботі, на підставі якої було значно покращено результати діяльності служби.

Після звільнення зі служби цивільного захисту Ігор Миколайович працював методистом Кам’янських курсів 2 категорії навчально-методичного центру та безпеки життєдіяльності у Дніпропетровській області. На сьогодні Ігор Павленко працює фахівцем з питань цивільного захисту комунального закладу охорони здоров’я Кам’янської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.